Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004
17.09.2015 / 10:15
Контрольні показання
Для достовірного визначення фактичного обсягу спожитого природного газу споживачем та виконання нарахувань за його споживання, ТОВ «Сумигаз збут» необхідна інформація про показання лічильників газу

Як встановити лічильник газу читайте тут.

Зняття споживачем показань лічильника газу

Для того, щоб оплачувати лише за спожиті куби газу, споживачам Сумщини необхідно не забувати щомісяця 1 числа фіксувати показання свого лічильника газу і передавати їх газовій компанії з 1 по 5 число.

У споживачів газу є можливість без проблем передати свої показання у зручний спосіб.
 

1
смс-повідомленням на номер 7104 у форматі: ХХХХХХХХХХ[пробіл]ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ – 10 цифр особового рахунку, ХХХХХ – показання лічильника (до 5 цифр)
2
зафіксувати показання в Особистому кабінеті на сайті 104.ua (для реєстрації кабінету необхідно вказати номер особового рахунку і суму останнього платежу)
3
за номерjм контакт-центру 0542 70 30 04 цілодобово за допомогою IVR, користуючись підказками голосового меню
4
електронною поштою contact@sm.104.ua, вказавши номер особового рахунку, ПІБ та адресу
5
зателефонувавши в контакт-центр за номером 0542 70 30 04, який працюватиме в святкові дні в звичайному режимі – з 8 до 20.00

Споживачам варто перевірити, чи зафіксувалися передані показання лічильника в розрахунковій системі. Найзручніше це зробити через Особистий кабінет на сайті 104.ua або зателефонувавши до контакт-центру.

Щомісячне передавання показань лічильника газу допоможе уникнути розбіжностей між розрахованим та фактично спожитим об’ємом газу!

Нагадуємо, що передані  показання відобразяться в системі, не відразу. В залежності від способу передачі – на це знадобиться від кількох годин (при передачі через Особистий кабінет на сайті 104) до 5 робочих днів (електронною поштою).

Що робити, якщо виникли збої в роботі особистого кабінету дивіться тут

ПАТ "Сумигаз" має право контролювати правильність зняття показань та оформлення споживачем платіжних документів.

Як правильно користуватится лічильником газу дивіться тут

 

Як проводиться контрольне зняття показань лічильника газу

Які документи необхідно підписати

Джерело: