Контакт-центр 054 27-03-004
 
Контакт-центр 054 27-03-004
29.04.2014 / 10:36
Планово-технічне обслуговування
Планово-технічне обслуговування (ПТО) внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків проводиться з метою виявлення витоків газу, запобігання виникнення аварійних ситуацій і ґрунтується на планово-попереджувальній системі робіт. ПТО проводиться для Вашої безпеки.

Як проводиться ПТО

ПАТ "Сумигаз" заздалегідь повідомляє мешканців багатоквартирних будинків про проведення ПТО, розмістивши оголошення на інформдошках поряд з під’їздами та на сайті.

Роботи з ПТО виконує Аварійно-експлуатаційна служба. Працівники служби обстежують на щільність внутрішньобудинкові газопроводи, газові прилади та апарати (за допомогою мильної емульсії або приладовим методом), за необхідності ліквідують виявлені витоки газу.

Під час проведення ПТО у помешканні також перевірять:

  • відповідність установки газових приладів, прокладання газопроводів та побудови приміщень вимогам проекту і діючих нормативних актів;
  • наявність вільного доступу до газопроводів і газових приладів, а також у підвали та на горища, де прокладені газопроводи;
  • димові та вентиляційні канали на наявність тяги;
  • працездатність газової апаратури, пальників, автоматичних пристроїв.

Крім цього, під час проведення ПТО служба має виконати роботи з:

  • очищення, налагодження та регулювання газової апаратури, пальників, автоматичних пристроїв;
  • розбирання, очищення від залишків корозії і мастила та змащування всіх запірних пристроїв, установлених на газопроводах та газових приладах;
  • очищення теплообмінних апаратів від сажі та окалини;
  • дрібного ремонту газової апаратури і приладів (заміна гвинтів, штифтів, пружин, ущільнюючих матеріалів при перепакуванні фланцевих та різьбових з'єднань і запірних пристроїв).

По закінченню робіт представники газового господарства проводять із мешканцями інструктаж з правил користування встановленими побутовими газовими приладами та апаратами.

Періодичність робіт

Які документи потрібно надати

Які документи потрібно підписати

Як отримати додаткову інформацію

Джерело: