Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

Соціальні проекти

16.04.2014 / 09:07

За мобілізованими працівниками ПАТ «Сумигаз» зберігають робоче місце і заробітну плату

Відповідно до чинного законодавства ПАТ «Сумигаз» гарантує своїм мобілізованим співробітникам збереження займаної посади та середньої заробітної плати. За нинішніх надзвичайних умов товариство бере на себе відповідальність та піклується про майбутнє своїх працівників.
ПАТ "Сумигаз" ПАТ "Сумигаз" ФОТО: ПАТ "Сумигаз"

З дня оголошення в Україні часткової мобілізації перебувають на навчальних зборах або отримали повістки і поїхали на місце несення служби у лавах Збройних сил України 29 працівників товариства.

«Сьогодні, коли наша держава зіштовхнулася з військовою агресією, ПАТ «Сумигаз» з розумінням ставиться до того, що співробітників призивають до лав збройних сил України, - наголосив Голова Правління Костянтин Тацький, - У товаристві докладають максимально зусиль щоб в умовах загальної мобілізації забезпечити сталу роботу підприємства і спокій наших призовників».

З 1 квітня 2014 року набрав чинності закон № 1169-VII "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо забезпечення проведення мобілізації», яким передбачено, що за мобілізованими співробітниками протягом року зберігаються робочі місця, посади і середня зарплата. Тобто трудова книжка працівника лишається на підприємстві, а після завершення особливого періоду (зокрема мобілізації) працівник продовжить працювати на своїй посаді.

Джерело: