Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

Соціальні проекти

21.01.2014 / 11:00

ПАТ «Сумигаз» направить 8,5 мільйонів гривень на соціальні виплати працівникам

ПАТ «Сумигаз» прийнятий новий колективний договір на 2014 - 2018 роки. Цим документом на виконання соціальних гарантій працівникам товариства в поточному році буде виділено близько 8,5 мільйонів гривень.
Стратегія забезпечення стабільності підприємства – це комплексна програма дій Стратегія забезпечення стабільності підприємства – це комплексна програма дій ФОТО: ПАТ "Сумигаз"

Прийняття договору строком на п’ять років є свідченням бачення довгострокового стратегічного розвитку товариства й гарантує трудовому колективу стабільні соціальні гарантії.

«Не зважаючи на скорочення обсягів транспортування природного газу, підприємство збільшує видатки на забезпечення соціальних гарантій працівникам товариства, оскільки це є запорукою стабільної роботи компанії та підвищення продуктивності праці», - вважає Голова Правління ПАТ «Сумигаз» Костянтин Тацький.

Основними видами соціальної допомоги закладеними у договорі є виплати на лікування та оздоровлення, матеріальна підтримка при одруженні та народженні дитини, виплати при виході на пенсію, а також матеріальна допомога працівнику при втраті члена родини або родині, у випадку смерті працівника.

У договорі визначено чіткі критерії, умови, розміри кожної з виплат і премій, що гарантує дотримання принципу справедливого розподілу соціальних виплат для всіх членів трудового колективу та залежить виключно від якості виконання роботи. Голова об'єднаної профспілкової організації ПАТ «Сумигаз» Віктор Дегтярь зазначає: «Документ максимально враховує інтереси кожного, хто працює у товаристві та визначає пріоритетні напрямки співпраці з урахуванням фінансового та соціально-економічного стану підприємства».

Передбачено матеріальна допомога на оздоровлення при відпустці, заохочення за відсутність дисциплінарних стягнень та лікарняних листів у попередньому календарному році.

Новий колективний договір стимулює молодих спеціалістів, яким після перших півроку роботи на підприємстві виплачуватимуть матеріальну допомогу у розмірі посадового окладу.

Колективний договір є основним правовим актом підприємства. Договір чітко регламентує виробничі та соціально-економічні взаємовідносини у трудовому колективі, є нормативною базою для оплати та стимулювання праці, соціального захисту працівників, забезпечення відповідного рівня охорони та безпечних умов роботи.

Основна мета договору - узгодження інтересів працівників і роботодавця щодо питань соціального партнерства та надання додаткових гарантій і пільг порівняно з чинним законодавством та Галузевою угодою.

Норми колективного договору поширюються на всіх 2700 працівників товариства і є обов’язковими як для адміністрації, так і для співробітників ПАТ «Сумигаз».

Джерело: