Контакт-центр 054 27-03-004
 
Контакт-центр 054 27-03-004

Новини

02.11.2015 / 11:01

З 1 листопада для споживачів природного газу Сумщини запрацював єдиний автоматизований контакт-центр

Відтепер 371 тисяча споживачів природного газу Сумської області мають можливість отримати широкий спектр інформаційних послуг, зателефонувавши за багатоканальними телефонами (0542) 70-30-04, 76-73-04
Запрацював Контакт-центр ПАТ "Хмельницькгаз" Запрацював Контакт-центр ПАТ "Хмельницькгаз" ФОТО: ПАТ "Хмельницькгаз"

ПАТ "Сумигаз" розширює можливості отримання інформації і заощаджує час клієнтів. Тепер, користувачі природного газу 7 днів на тиждень з 8.00 до 20.00 можуть отримувати кваліфіковані консультації за єдиними телефонними номерами.

«Ми спираємось на засади партнерських взаємовідносин з клієнтами. Основне завдання контакт-центру - швидко надати необхідну для споживача інформацію та допомогти у вирішенні його проблеми, заощадивши час клієнта», - зазначив начальник управління клієнтського сервісу ПАТ «Сумигаз» Едуард Онищенко.

За телефонами (0542) 70-30-04, 76-73-04 або написавши лист на електронну адресу contact@sm.104.ua споживачі природного газу отримають консультації щодо цін на послуги газопостачання, з питань пільг, субсидій, про порядок оплати за надані послуги, переоформлення документів, дізнаються про стан свого особового рахунку, залишать заявку оператору на виклик майстра, контролера, повідомлять фактичні показання лічильника.

Встановлений сучасний програмно-апаратний комплекс дозволяє операторам центру працювати відразу з декількома вхідними дзвінками. Завдяки зручному алгоритму роботи, оператори отримують інформацію про клієнта та оперативно відповідають на його приватні питання.

Також з 5 листопада планується відкриття на сайті додаткового дистанційного сервісу для клієнтів - «Особистий кабінет». Він дозволить споживачам перевірити стан рахунку, внести показання лічильника, розрахуватися за газ та отримати консультації спеціалістів онлайн.

Довідка: дзвінки з усіх стаціонарних телефонів оплачуються згідно з міськими і міжміськими тарифами, дзвінки з мобільного – відповідно до тарифів вашого оператора мобільного зв'язку.

Джерело: