Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

Новини

23.07.2018 / 12:03

Аварійна служба ПАТ «Сумигаз» показала професійну майстерність на всеукраїнських змаганнях

На базі учбово-тренувального полігону ПАТ «Харківгаз» у Чугуєві відбувся перший етап півфіналу Всеукраїнських змагань аварійних служб «Наша майстерність – Ваша безпека!». Участь у ньому прийняли бригади із газорозподільних компаній Східного регіону, серед яких були фахівці ПАТ «Сумигаз».

За умовами змагань команди виконували шість видів завдань. Серед них - пошук та ліквідація витоку газу, гасіння пожежі в газовому колодязі, одягання протигазу та ін. Проходження кожного із цих етапів оцінювалося конкурсною комісією. До уваги брали не лише оперативність роботи, а й правильність їхніх дій, окремо оцінювали теоретичні знання фахівців.

«Від професійних навичок членів аварійної служби часто залежить життя та здоров’я людей. Тому дуже важливо, щоб бригада «104» у критичних нештатних ситуаціях не розгубилася та локалізувала аварію у найкоротший термін. Змагання серед аварійно-диспетчерських служб є особливо корисним для молодих спеціалістів, адже, всі практичні заняття відбуваються в реальних умовах», - говорить головний інженер ПАТ «Сумигаз» Дмитро Сергієнко.

Крім того, щоб виявити кращих поміж собою, аварійники набувають нових навичок та діляться один з одним безцінним досвідом, що обов’язково буде використано в майбутньому для недопущення трагедії.

Загалом у півфіналі Всеукраїнських змагань зійшлося понад 20-ть кращих бригад аварійних газових служб з різних регіонів України. Свої вміння ліквідовувати та локалізувати аварійні ситуації вони відпрацьовують на спеціально облаштованих полігонах у Центральному, Західному та Східному регіонах. За результатами міжрегіональних змагань комісія визначить трьох фіналістів які будуть змагатися за звання кращої аварійної бригади.

Довідка ПАТ «Сумигаз» має організовану аварійно-диспетчерську службу, яка забезпечена загальнодержавним засобом оперативного зв’язку «104» та власною виробничою базою, необхідною для виконання всіх видів робіт з розподілу газу, відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання України.

У середньому на екстрений номер «104» щодоби надходить 200 заявок. Реагування на аварійні виклики споживачів Сумської області забезпечує 85 бригад ПАТ «Сумигаз», які працюють 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Автопарк служби АДС укомплектований 18 машинами, які мають спеціальний радіозв’язок, сирени, проблискові маячки, інструменти та інші технічні засоби. Автомобілі також оснащені системою GPS-навігації, що допомагає значно скоротити час приїзду бригади до місця виклику.

Джерело: