Контакт-центр 054 27-03-004
 
Контакт-центр 054 27-03-004

Маршрути транспортування газу

01.09.2017 / 11:41

Маршрути транспортування газу

ПАТ «Сумигаз» інфомує про наявні маршрути транспортування газу з однаковими фізико-хімічними показниками, тобто, однакової якості, від газорозподільних станцій до газифікованих населених пунктів.
Щомісяця за кожним маршрутом транспортування газу обчислюватиметься середньозважене значення вищої теплоти згоряння природного газу Щомісяця за кожним маршрутом транспортування газу обчислюватиметься середньозважене значення вищої теплоти згоряння природного газу ФОТО: 104.ua

Номер
маршруту

Перелік ГРП

Населені пункти

17400330К
17507330К

ГРП №7, м. Суми, вул. Охтирська; ГРП №21, м. Суми, вул. Тополянська; ГРП, с. В. Сироватка; ГРП, с. Бездрик, вул. Урожайна; ГРП, с. Токарі; ГРП, с. В. Чернетчина, вул. Котовського

м. Суми;
Сумський район: с. В. Сироватка; с. Бездрик; с. Токарі; с. В. Чернетчина; Н. Піщане; с. Косівщина; с. Підліснівка; с. Степанівка; с. Бітиця; с. Пушкарівка; с. Н. Сироватка; с. Червоне; с. Вільми; с. Сад;
Краснопільський район: В. Бобрик; М. Бобрик; Юсуповка

17400230

ГРП №7, м. Суми, вул. Охтирська; ГРП №21, м. Суми, вул. Тополянська; ГРП, с. В. Сироватка; ГРП, с. Бездрик, вул. Урожайна; ГРП, с. Токарі; ГРП, с. В. Чернетчина, вул. Котовського

м. Суми;
Сумський район: с. В. Сироватка; с. Бездрик; с. Токарі; с. В. Чернетчина; Н. Піщане; с. Косівщина; с. Підліснівка; с. Степанівка; с. Бітиця; с. Пушкарівка; с. Н. Сироватка; с. Червоне; с. Вільми; с. Сад;
Краснопільський район: В. Бобрик; М. Бобрик; Юсуповка

17400330

ГРП №7, м. Суми, вул. Охтирська; ГРП, с. В. Сироватка; ГРП, с. Бездрик, вул. Урожайна; ГРП, с. Токарі

м. Суми (Зарічний р-н);
Сумський район: с. В. Сироватка; с. Бездрик; с. Токарі

17400430

ГРП №21, м. Суми, вул. Тополянська; ГРП, с. В. Чернетчина, вул. Котовського

м. Суми (Ковпаківський р-н);
Сумський район: с. В. Чернетчина; Н. Піщане; с. Бітиця; с. Пушкарівка; В. Бобрик;
Краснопільський район: М. Бобрик; Юсуповка

17400530
17609430
17711330

ГРП, с. Постольне; ГРП, с. Лікарське

Сумський район: с. Постольне; с. Лікарське

17400630
17608130
17710030

ГРП, с. Загорське

Сумський район: с. Загорське

17400730
17507730

ГРП №1, с. Степанівка

Сумський район: с. Косівщина; с. Підліснівка; с. Степанівка; ТОВ «ДАСК-ОЙЛ»

17400830
17507430

ГРП, с. Низи

Сумський район: с. Низи; с. Шпилівка

17400930
17507830

ГРП, с. Червоне

Сумський район: с. Н. Сироватка; с. Червоне

17101030

ГРП, с. Северинівка

Сумський район: с. Капітановка; с. Миколаївка; с. Северинівка; с. Склярівка

17301130

ГРП, с. Терешківка

Сумський район: с. Печище; с. Сула; с. Терешківка

17401230
17608230
17710130

ГРП, с. Хотінь

Сумський район: с. Кіндратівка; с. Кровне; с. Олексіївка; с. Писарівка; с. Стецьківка; с. Хотінь

17401330
17608330
17710230

ГРП, с. Юнаківка

Сумський район: с. Басівка; с. Біловоди; с. Кияниця; с. Юнаківка

17401430
17608630
17710530

ГРП, с. Могриця

Сумський район: с. Могриця

17101530

ГРП №1, с. Марківка

Сумський район: с. Новосуханівка; с. Марківка; с. Гостинне; с. Веселе; с. Жовтневе; с. Желобок; с. Калинівка; с. Сушилино; с. Г.-Вирівська; с. Рудка; с. Тучне; с. Тимирязівка; с. Самара; с. Товста; с. Верхосулка; с. Комарицьке; с. Сульське; с. Бобрик; с. Олександріївка; с. Палвенкове; с. Валіївка; с. Лохня; с. Бакша; с. Улянівка

17401630
17608830
17710730

ГРП №1, с. Вири

Сумський район: с. Вири; с. Барило; с. Річки; с. Коршачина; с. Зелене; с. Яструбине; с. Зоряне; с. Білани; с. Синяк

17401730
17608930
17710830

ГРП №1, м. Білопілля

м. Білопілля;
Білопільський район: с. Ворожба; с. Воронівка; с. Штанівка; с. Москаленки; с. Шкуратівка; с. Куянівка; с. Новоандріївка; с. Нові Вирки; с. Рижівка; с. Старі Вирки; с. Терещенки; с. Цимбалівка; с. Іскрисківщина; с. Ященки; с. Дудченки; с. Котенки

17401830
17508030

ГРП №1, смт Ворожба

Лебединський район: смт Ворожба; с. В. Вистороп; с. Кердилівщина; с. М. Вистороп; с. Патріотівка; с. Межирич; с. Залізничне

17401930
17609730
17811630

ГГРП, с. Гринцево

Лебединський район: с. Гринцево; с. Олексіївка; с. Василівка; с. Голубівка; с. Грамено; с. Грицини; с. Степове; с. Катеринівка; с. Ключинівка; с. Мирне; с. Павленкове; с. Підопригора; с. Руда; с. Філоновщина; с. Штепівка; с. Сіробабино

17402030
17507530

ГРПБ, с. Гарбузівка

Лебединський район: с. Бішкінь; с. Гарбузівка; с. Ревки

17402130
17609330
17711230

ГРП №1, м. Конотоп

 м. Конотоп;
Конотопський район: с. В.Самбір; с. Вирівка; с. Заводи; с. Дептівка; с. Калинівка; с. Кузьки; с. М. Самбір; с. Новоселівка; с. Питомник; с. Підлипне; с. Попівка; с. Раки; с. Сарнавщина; с. Тулушка; с. Соснівка; с. Шаповалівка; с. Шевченкове

17402230
17609230
17711130

ГРП , с. Дубов’язівка

Конотопський район: с. Дубов’язівка; с. Гамаліївка; с. Сім’янівка; с. Курилівка; с. Красне; с. Салтикове; с. Шпотівка; с. Тернівка; с. Рoкитне; с. Вишневе; с. Лебедєве; с. Козацьке; с. Бочечки; с. В’язове; с. Жигайлівка

17402330
17609130
17711030

ГГРП №224, м. Буринь

м. Буринь;
Буринський район: с. Дубинка; с. Землянка; с. Степанівка; с. Успенка; с. Воскресенка; с. Слобода; с. Вознесенка; с. Суховерхівка; с. Жуківка; с. Дмитрівка; с. Н. Сагарівка; с. Михайлівка; с. Олександрівка; с. Чернеча Слобода; с. Дичь; с. Чумаково

17402430
17609030
17710930

ГГРП №1, м. Путивль

м. Путивль;
Путивльський район: с. Белогалиця; с. Бобине; с. Бунякине; с. Волинцеве; с. Зінове; с. Князівка; с. Линове; с. Мазівка; с. Мінкове; с. Н. Слобода; с. Новослобідське; с. Пруди; с. Рев’якине; с. Руднево; с. Селезнівка; с. Скунносове; с. Червоне озеро; с. Чорнобровкине; с. Ширяєве; с. Юр’єве

16602530

ГРП №1, м. Глухів

м. Глухів;
Глухівський район: с. Перемога; с. Привілля; с. Баничи; с. Чернево; с. Будівельний; с. Соснівка; с. Білокопитово; с. Шалигіно; с. Студенок; с. Сварково

16602630

ГРП №1, м. Кролевець

м. Кролевець;
Кролевецький район: с. Божок; с. Спаське; с. Буйвалове; с. Любитове

17402730
17608430
17710330

ГГРП №184, смт Краснопілля

смт Краснопілля;
Краснопільський район: с. Глибне; с. Хмелівка; с. Рясне; с. Славгород
 с. Грабовське; с. Чернеттчина; с. Мезенівка; с. Земляне; с. Веселе; с. Лісне; с. Самотоївка; с. Сорєвнованіє; с. В. Погожня; с. Порозок; с. Гребениківка; с. Жигайлівка; с. Набережне;

17402830
17608530
17710430

ГРП 201, с. Миропілля

Краснопільський район: с. Осоївка; с. М. Рибиця; с. В. Рибця; с. Миропілля; с. Запсілля

17402930
17608730
17710630

ГРП №192, смт Угроїди

Краснопільський район: смт Угроїди; с. Наумівка; с. Михайлівське; с. Покровка; с. Тур’я

16503030

РВУ «Київавтогаз»

РВУ «Київавтогаз»

16603130

ГРП №1, м. Шостка

м. Шостка; Шосткинський район: смт Вороніж; с. Ковтунове; с. Богданівка; с. Ображіївка; с. Миронівка; с. Крупець; с. Шкирманівка

16603230

ГРП №29, с. Пирогівка

Шосткинський район: с. Пирогівка; с. Богданівка

16603330

ГРП №1, смт Ямпіль

смт Ямпіль; Ямпільський район: с. Воздвиженське; с. Імшана; с. Привокзальне; с. Прудищи; с. Усок; с. Шатрищи

16603430

ГРП №1, смт Свеса

смт С. Буда; Серединобудський район: м. Дружба; с. Орлівка; с. Свердлове; с. Кр. Прогрес; с. Порохонь; с. Нововлодимирівка; с. Рожковичи; смт Свеса

17403530
17609930
17811830

ГГРП, смт Липова Долина

смт Липова Долина; Липоводолинський район: с. Перехрестівка; с. Левандівка; с. Кашпури; с. Олексівка; с. Малярівщина; с. Байрак; вачі с. Червона Гірка; с. Іванівка; с. Берестівка; с. Яснопольщина; с. Калінінське; с. Русанівка; с. Панасівка; с. Московське; с. Грабщина; с. Яганівка; с. Коцупіївка; с. Маківське; с. Довга Лука; с. Побиванка

17403630
17609830
17811730

ГГРП, с. Колядинець

Липоводолинський район: с. Колядинець; с. Саї; с. Підставки; с. Великий Ліс; с. Бєєво; с. Купліваха; с. Синівка; с. Капустинці; с. Подільки; с. Товсте

17203730

ГГРП, смт Недригайлів

смт Недригайлів

17203830

ГГРП, с. Вільшана

Недригайлівський район: , с. Вільшана; с. Семенівка; с. Ново-Семенівка; с. Козельне; с. Тимченки; с. Червона Слобода; с. Горького; с. Білоярське; с. Мелешківка; с. Вєхово; с. Реви; с. Вакулки; с. Саєво; с. Філонове; с. Кімличка; с. Кушніри; с. Великі Будки; с. Деркачівка; с. Іваниця; с. Зеленківка; с. Комишанка

17403930
17507630

ГРП №166, м. Тростянець

м. Тростянець; Тростянецький район: с. Олексино; с. Білка; с. Боромля; с. Лучка; с. Микитівка; с. Новгородське; с. Рупино; с. Смородино; с. Станова

10804030

ГРП №142, с. Куземин

Охтирський район: с. Куземин; с. Вязове; с. Шаболтаево

17404130
17609530
17711430

ГРП №176, с. Мартинівка

Тростянецький район: с. Мартинівка; с. Артеморястівка; с. Буймер; с. Скрягівка

17404230
17609630
17711530

ГРП №152, с. Лантратівка

Охтирський район: с. Лантратівка; с. Новопостроєне; с. Олешня; с. Горяйстівка; с. Скрягівка; с. Піонер; с. Піски; с. Пяткіно; с. Стара Іванівка

120904330

ГРП №1, м. Ромни; ГРП №15, м. Ромни

м. Ромни; Роменський район: с. Герасимівка; с. Бобрик; с. Плавинище; с. Овлаші; с. Москівщина; с. Пустовійтівка; с. Піски; с. Загребелля; с. Синенкове; Роменський район: с. Калинівка; с. Миколаївка; с. Погреби; с. Житнє; с. Борозенки; с. Гаї; с. Хмелів; с. Заклимок; с. В. Бутівка; с. Басівка; с. Бесарабка; с. Коновали

120904430

ГРП №1, м. Ромни

м. Ромни; Роменський район: с. Герасимівка; с. Бобрик; с. Плавинище; с. Овлаші; с. Москівщина; с. Пустовійтівка; с. Піски; с. Загребелля; с. Синенкове

120904530

ГРП №15, м. Ромни

м. Ромни; Роменський район: с. Калинівка; с. Миколаївка; с. Погреби; с. Житнє; с. Борозенки; с. Гаї; с. Хмелів; с. Заклимок; с. В. Бутівка; с. Басівка; с. Бесарабка; с. Коновали

10804630

ГРП №15, м. Ромни

м. Ромни; Роменський район: с. Калинівка; с. Миколаївка; с. Погреби; с. Житнє; с. Борозенки; с. Гаї; с. Хмелів; с. Заклимок; с. В. Бутівка; с. Басівка; с. Бесарабка; с. Коновали

102004730

ГГРП, м. Лебедин

м. Лебедин; Лебединський район: с. Олександрівка; с. Байрак; с. Будилка; с. Влізьки; с. Гудимівка; с. Кам’яне; с. Калюжні; с. Клики; с. Куличка; с. Курган; с. Ляшки; с. М. Бобрик; с. Михайлівка; с. Пашкіно; с. Першотравневе; с. Пристайлове; с. Рябушки; с. Токарі; с. Червлене; с. Чернецьке; с. Горки; с. Боброве; с. Боровеньки; с. Куданівка

120904830

ГРП, с. Анастасівка

Роменський район: с. Анастасівка; с. Новопетрівка; с. Попівщина

120904930

ГГРП, с. Перекопівка

Роменський район: с. Перекопівка; с. Біловоди; с. Попівка; с. Біловодське; с. Москалівка; с. Марківське

120905030

ГРП, с. Рогинці

Роменський район: с. Рогинці; с. Галка; с. Ведмеже; с. Сміле; с. Діброва; с. Володимирівка; с. Сулими; с. Дзеркалька; с. Червоне; с. Авраменкове; с. В. Будки; с. Коновали; с. Хрещатик

120905130

ГРП, с. В. Бубни

Роменський район: с. В. Бубни; с. Макіївка; с. Ведмеже; с. Ріпки; с. Посад; с. В’юне; с. Матлахове; с. Заїзд

120905230

ГРП, с. Коржі

Роменський район: с. Коржі; с. Довгополівка; с. Ярмолинці; с. Левченки; с. Салогубівка

121005330

ГГРП, с. Бацмани

Роменський район: с. Бацмани; с. Гришино; с. М. Бубни; с. Локня

121105430

ГРП, с. Столяреве

Роменський район: с. Столяреве; с. Яловий Окіп; с. Заруддя; с. Погожа криниця

124305530

ГГРП, с. Лучка

Роменський район: с. Лучка

123805630

ГГРП, с. Гудими

Роменський район: с. Гудими; с. Василівка; с. Андріяшівка; с. Андріївка; с. Мельники

123705730

ГГРП, с. Глинськ

Роменський район: с. Глинськ

11012081
20805830

ГРП №120, м. Охтирка; ГРП №133, м. Охтирка; ГРП №125, м. Охтирка

Охтирський район: с. Буймеровка; с. Гай Мошенка; с. Кардашівка; с. Михайленкове; с. Мошенка; с. Підлозіївка; с. Пологи

120805930

ГРП №145, смт Чупахівка

Охтирський район: смт Чупахівка; с. Довжик; с. Оленінське

120806030

ГРП №160, смт Кириківка

 смт Велика Писарівка; Великописарівський район: смт Кириківка; с. Добрянське; с. Катанське; с. Рябина; с. Яблучне; с. Луговка; с. Олександрівка; с. Спірне; с. Ямне

120806130

ГРП №157, с. Високе

Охтирський район: с. Високе; с. Вербове

120806230

ГРП, с. Климентове

Охтирський район: с. Климентове; с. Бакирівка; с. Литовка; с. Пологи; с. Поділ; с. Сосонка

120806330

ГРП №139, с. Хухра

Охтирський район: с. Хухра

120806430

ГРП №141, с. Рибальське

Охтирський район: с. Рибальське; с. Шаповалівка; с. Грунь; с. Аврамківщина; с. Бандури; с. Бідани; с. Гнилиця; с. Івахи; с. Шолудьки

120806530

ГРП №165, с. Володимирівка

Охтирський район: с. Володимирівка; с. Вищевеселе

120806630

ГРП №149, с. М. Павлівка

Охтирський район: с. М. Павлівка; с. Комиші; с. Жовтневе; с. Качанівка; с. Неплатине; с. Перелуг

120806730

ГРП №153, с. Сонячне

Охтирський район: с. Сонячне; с. Бугрувате; с. Іллічівка; с. Мойка

120806830

ГРП, с. Лутище

Охтирський район: с. Лутище; с. Українка

120806930

ГРП №136, с. Чернеччина

Охтирський район: с. Чернеччина; с. Доброславівка; с. Ясенове; с. Риботень; с. Журавне

101907030

ГРП №148, с. Карпилівка

Охтирський район: с. Карпилівка; с. Миколаївка; с. Гусарщина

17407130
17507930

ГРП №1, с. Сад

Сумський район: с. Сад; с. Вільми

16607230

ГРП №7, с. Слоут

Глухівський район: с. Слоут, с. Береза, с. Полошки, с. Облошки, с. Некрасово, с. Шевченкове, с. Семенівка, с. Дунаєць

 

Джерело: