Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

До уваги клієнтів

30.10.2020 / 12:01

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

05 листопада в зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу в місті Конотоп
Роботи з реконструкції та ремонту системи газопостачання забезпечать її сталу роботу в опалювальний сезон Роботи з реконструкції та ремонту системи газопостачання забезпечать її сталу роботу в опалювальний сезон

Повідомляємо, що 05 листопада з 9.00 до 12.00 буде буде тимчасово припинено-обмежено розподіл природного газу по м.Конотоп за адресами: вул.Конотопських Дивізій, 28, вул.Конотопських Дивізій, 30, вул.Сарнавська 3, вул.Сарнавська 5, вул.Сарнавська 7, вул.Шухова, 2, вул.Шухова, 8, вул.Шухова 8а.

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу - проведення комплексу планових ремонтних робіт на розподільчому газопроводі.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів

В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті. 

Джерело: