Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

До уваги клієнтів

12.06.2020 / 10:19

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

24 червня у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу в Буринському районі
Модернізація газового господарства - основа безпечного газопостачання Модернізація газового господарства - основа безпечного газопостачання

Повідомляємо, що 24 червня з 08.00 до 17.00 буде тимчасово припинено-обмежено розподіл природного газу до м. Буринь, с. Степанівка, с. Успенка, с. Червона Слобода, с. Дич, с. Чумаково, с. Воскресенка, с. Жуківка, с. Вознесенка, с. Дмитрівка, с. Суховерхівка, с. Н. Сагарівка, с. Олександрівка, с. Михайлівка, с. Хустянка, с. Ярове, с. Харченки, с. Слобода, с. Чернеча Слобода, с. Сніжки, с. Біжівка.

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу - проведення комплексу планових ремонтних робіт на ГРС Буринь.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів: В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті. 

Джерело: