Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

До уваги клієнтів

10.09.2019 / 15:06

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

16-17 вересня у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу по м. Буринь
Більше 2 тисяч шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП) регулюють та підтримують достатній тиск у газових мережах міста та області Більше 2 тисяч шафових газорегуляторних пунктів (ШГРП) регулюють та підтримують достатній тиск у газових мережах міста та області ФОТО: ПАТ "Сумигаз"

Повідомляємо, що 16 вересня з 8.00 до 17 вересня 17.00 буде тимчасово припинено-обмежено розподіл природного газу по м. Буринь (вул. Трудова, вул. Михайлівська, вул. Городецька, вул. Заводська, вул. Мічуріна).

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу - проведення комплексу планових профілактичних робіт на розподільчому газопроводі.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів: В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті. 

Джерело: