Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

До уваги клієнтів

04.06.2019 / 09:19

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

24-27 червня у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу до с. М. Вистороп Лебединського району
Основне завдання "Сумигаз" - безаварійний та безперебійний розподіл газу Основне завдання "Сумигаз" - безаварійний та безперебійний розподіл газу ФОТО: АТ "Сумигаз"

Повідомляємо, що з 8.00 24 червня до 17.00 27 червня буде тимчасово припинено-обмеженно розподіл природного газу до с. М. Вистороп Лебединського району.

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу - проведення комплексу планових профілактичних робіт на розподільчому газопроводі.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів: В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті. 

Джерело: