Контакт-центр (0542) 703-004
 
Контакт-центр (0542) 703-004

До уваги клієнтів

21.11.2018 / 11:09

Повідомлення про обмеження розподілу природного газу

28-29 листопада у зв'язку з ремонтними роботами буде припинено-обмежено розподіл природного газу у с. Дубов`язівка Конотопського району
Основне завдання ПАТ "Сумигаз" - безаварійне та безперебійне газопостачання Основне завдання ПАТ "Сумигаз" - безаварійне та безперебійне газопостачання

Повідомляємо, що 28-29 листопада буде тимчасово припинено-обмеженно розподіл природного газу у с. Дубов`язівка Конотопського району (вул. Лусти, 1 пров. Шевченка, 2 пров. Шевченка).

Причина припинення-обмеження розподілу природного газу - проведення комплексу планових профілактичних робіт на розподільчому газопроводі.

Просимо всіх споживачів бути обачними і перекрити в приміщеннях крани перед газовими приладами для недопущення потрапляння повітря до газових мереж.

Після виконання робіт розподіл газу буде повністю відновлено.

Підключення житлових будинків до системи газопостачання виконується після надання допуску для обстеження внутрішньобудинкової системи газопостачання в усі помешкання та проведення контрольного опресування відповідно до вимог Правил безпеки систем газопостачання.

До уваги споживачів: В деяких випадках терміни виконання робіт можуть бути змінені, а в графіки внесені відповідні корегування. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті. 

Джерело: